Aktiviteter efter kategori

Visning:
Forrige Næste
Uge 1
onsdag, 03-01-2018
07:15-08:15 Teammøde
Uge 2
tirsdag, 09-01-2018
13:30-15:30 TM Koordineringsmøde
15:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
onsdag, 10-01-2018
15:00-15:45 FSA møde
torsdag, 11-01-2018
07:15-08:15 Fagudvalg engelsk
Uge 3
torsdag, 18-01-2018
07:15-08:15 MED-møde
Uge 5
onsdag, 31-01-2018
- Åbent hus dag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
torsdag, 01-02-2018
07:15-08:15 Personalemøde skoledelen
Uge 6
tirsdag, 06-02-2018
13:30-15:30 TM Koordineringsmøde
onsdag, 07-02-2018
15:00-15:45 FSA møde
Uge 8
tirsdag, 20-02-2018
15:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
Uge 9
onsdag, 28-02-2018
07:15-08:15 Teammøde (A+B team, ledelsen deltager)
Uge 10
tirsdag, 06-03-2018
07:15-08:15 Pædagogisk udvalgsmøde
onsdag, 07-03-2018
15:00-15:45 FSA møde
torsdag, 08-03-2018
07:15-08:15 Fagudvalg engelsk
Uge 11
tirsdag, 13-03-2018
13:30-15:30 TM Koordineringsmøde
torsdag, 15-03-2018
07:15-08:15 MED-møde
Uge 12
tirsdag, 20-03-2018
15:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
fredag, 23-03-2018
- Åbent hus dag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
10:05-11:35 Skolernes sangdag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
12:00-14:15 MGP Show (øvning uge 9 til 12) 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
Uge 14
onsdag, 04-04-2018
15:00-15:45 FSA møde
torsdag, 05-04-2018
07:15-08:15 Personalemøde skoledelen
Uge 15
tirsdag, 10-04-2018
08:15-13:00 Kidsvolley Varde 2A, 3A AD, ER, TJ, HS
14:25-16:15 Personalemøde - alle
Uge 16
tirsdag, 17-04-2018
13:30-15:30 TM Koordineringsmøde
onsdag, 18-04-2018
07:15-08:15 Teammøde (C-team, ledelsen deltager)
torsdag, 19-04-2018
07:15-08:15 MED-møde
Uge 17
tirsdag, 24-04-2018
15:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
torsdag, 26-04-2018
08:15-14:00 Dansedag Fourfeldtskolen 4A AS, TN
Uge 18
tirsdag, 01-05-2018
14:10-16:50 Samtaler 5. kl. - forår 5A
onsdag, 02-05-2018
07:15-08:15 Teammøde
Uge 19
mandag, 07-05-2018
14:30-16:10 Samtaler hvor barnet deltager uge 19 og 20 0A
15:20-17:00 Skole/hjem-samtale foråret 2. klasse 2A
tirsdag, 08-05-2018
14:50-16:30 Samtaler hvor barnet deltager uge 19 og 20 0A
onsdag, 09-05-2018
15:00-15:45 FSA møde
Uge 20
onsdag, 16-05-2018
14:15-15:55 Samtaler hvor barnet deltager uge 19 og 20 0A
15:00-16:40 Skole/hjem-samtale foråret 2. klasse 2A
torsdag, 17-05-2018
07:15-08:15 MED-møde
fredag, 18-05-2018
07:00-07:40 Skole/hjem-samtale foråret 2. klasse 2A
Uge 21
tirsdag, 22-05-2018
15:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
Uge 22
tirsdag, 29-05-2018
- Idrætsdag 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
13:30-15:30 TM Koordineringsmøde
torsdag, 31-05-2018
07:15-08:15 Fagudvalg engelsk
Uge 23
onsdag, 06-06-2018
15:00-15:45 FSA møde
Uge 24
tirsdag, 12-06-2018
13:30-15:30 TM Koordineringsmøde
Uge 25
tirsdag, 19-06-2018
15:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde 0A, 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A
Uge 36
tirsdag, 04-09-2018
11:00-12:30 Lastbilkaravanen 1A
torsdag, 06-09-2018
09:00-14:00 Idrætsdag 5. klasse Hellehallen 5A AS, AAL
Uge 40
torsdag, 04-10-2018
09:00-14:00 Idrætsdag 4. klasse Hellehallen 4A ER
Uge 46
torsdag, 15-11-2018
08:30-14:00 6. kl. innovationsdage i Helle Hallen 6A DB, KF
fredag, 16-11-2018
08:30-14:00 6. kl. innovationsdage i Helle Hallen 6A DB, KF